...

Форма входу

Контакти

Адреса: м.Київ, вул.Прорізна, 9 тел. (044)232-59-81 (044)223-78-18 (097)937-75-05

Зворотний звязок

Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

Пошук

Прогноз погоди

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Середа, 16.07.2025, 15:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Юридична компанія "G&G group"

Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

НАШІ КОНТАКТИ : тел. (044) 232-59-81,(044)223-78-18, (097) 937-75-05, gg_group@ukr.net

Реєстрація благодійних організацій


     Благодійна організація - недержавна організація, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб.

    Благодійна діяльність - це безкорислива діяльність благодійних організацій, що не передбачає одержання прибутків від цієї діяльності. В ширшому значенні теж саме, що й благодійництво.

    Благодійництво - добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Специфічними формами благодійництва є меценатство і спонсорство. Це діяльність, завдяки якій громадські та приватні ресурси добровільно спрямовуються їхніми власниками для допомоги окремим соціально незахищеним групам людей, вирішення суспільних проблем, а також поліпшення умов громадського життя. Така підтримка надається не тільки біднякам, які живуть у злиднях, а й тим людям (громадським активістам, фахівцям, представникам творчих професій, учням і студентам) та некомерційним і неполітичним організаціям, котрі відчувають нестачу в коштах для вирішення індивідуальних, професійних, культурних та суспільних завдань.

    Закон України "Про благодійництво та благодійні організації" вiд 16.09.1997 № 531/97-ВР визначає загальні засади благодійництва, забезпечує правове регулювання відносин у суспільстві, спрямованих на розвиток благодійної діяльності, утвердження гуманізму і милосердя, гарантує державну підтримку її учасникам, створює умови для діяльності благодійних організацій відповідно до законодавства України. 

    Благодійництво, благодійна діяльність здійснюються на засадах законності, гуманності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності, добровільності та самоврядування.

   Діяльність благодійників і благодійних організацій має суспільний характер, що не суперечить їх взаємодії з органами державної влади і не позбавляє права на отримання державної допомоги.

   Фізичні та юридичні особи можуть займатися благодійництвом самостійно або разом з відповідними благодійними організаціями, зареєстрованими у встановленому законодавством порядку.

   Законодавство України встановлює спеціальні вимоги щодо благодійних організацій, їх статусу, прав та обов'язків, благодійних програм, засновників, матеріально-фінансового забезпечення та ін.

   Вимоги до засновників благодійної організації.

   Засновниками (засновником) благодійної організації можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 18 років, а також юридичні особи незалежно від форм власності.

   Благодійні організації можуть утворюватися в таких організаційно-правових формах:
 - членська благодійна організація;
 - благодійний фонд;
 - благодійна установа;
 - інші благодійні організації (фундації, місії, ліги тощо).
   Конкретна організаційно-правова форма благодійних організацій визначається засновниками (засновником).

   Юридична компанія "G&G group" буде рада допомогти Вам у реєстрації благодійної організації та неприбуткової організації.

   Якщо у Вас виникли деякі запитання стосовно реєстрації благодійної чи неприбуткової організації будь ласка звертайтеся - будемо раді допомогти!

За більш детальною інформацією звертаєтеся до наших спеціалістів за тел. (044)232-59-81; (044)586-52-29; (097)937-75-05; (097)144-18-60

Copyright MyCorp © 2025